Korku
The Walkind Dead
İncele
The Walkind Dead
THE WALKİNG DEAD İZLEThe Walking Dead ( Yürüyen Ölüler ) dizisi ilk yayınlandığı sezon itibari ile tüm Dünya'da sevilen bir kitle olmayı başardı ve Dünya'da en çok izlenilen yabanci dizilerden biri oldu. Kısa süre içerisinde nam salan hemen hemen herkesin en azından ismini duyduğu dizide zombi istilası konu alınıyor. Yayınladığı zamandan itibaren tam tamına 9 yıl geçmesine rağmen halen çok fazla insan tarafından sevilerek izleniyor.Adından bahsedilen bu dizi gerek oyuncu kitlesi gerek müzikleri ve akılda kalan sahneleriyle bizlerle birlikte.THE WALKİNG DEAD FULL HD İZLEThe Walking dead Türkce'ye çevirince yürüyen ölüler olarak adlandırılıyor. Ülkemizde de fazlasıyla takipçisi olan ve Sevilerek izlenen dizi 2003 yılında ülkemizde de yayınlanmaya başladı ve bir çok kez tarafından sevilerek izleniyor. Günümüzde halen etkisini sürdüren The walking dead sınırları aşarak gün geçtikce daha da ilgi çekerek izlenmeye devam ediyor.THE WALKİNG DEAD BÖLÜMLERİ İZLEHastanede gözlerini açan ve uyandığında bulunduğu çevrede neredeyse kimsenin kalmadığını gören ve çok az insanla zombilere karşı savaş açan adamı ve arkadaşlarının soluksuz maceralarını alan filmde şu sıralar The walking dead 9.sezon yayınlanmak üzere.THE WALKİNG DEAD 9.SEZON İZLEBu sezonda nefesler kesilecek çünkü fısıldayanlar oldukça ekibimizi zora sokacak gibi.
 • 2010
 • 60dk
 • IMDb 8.9
 • 491
 • 2
Moonlight
İncele
Moonlight
Vampir efsanesine taze kan! Uzun boylu, karanlık ve ölümsüz... Moonlight'ın özel dedektifi Mick St. John ile tanışın. Onu diğer dedektiflerden ayıran özellik vampir olması. Sinemada devrim yaratan “Matrix Üçlemesi”nin prodüktörlerinden Joel Silver imzalı Moonlight’da bugüne kadar alışmadığımız tarzda bir dedektifle karşı karşıyayız. Mick St. John adlı bu özel dedektif bundan 60 yıl önce, evlenmek üzere olduğu Caroline adında bir vampir tarafından baştan çıkarılıyor ve ısırılıyor. Bu ısırık onun kaderini belirliyor aynı zamanda. Artık o, sonsuza kadar genç, yakışıklı ve karizmatik kalacak bir ölümsüzdür. Moonlight izle Mick St. Joh’un bugünkü yaşamındaki en önemli kişi; aşık olduğu Beth Turner adındaki başarılı bir gazeteci. Sıra dışı cinayetlerin üzerindeki sır perdelerini aralamakta ustalaşmış bir gazeteci olan Turner, kahramanımızın aksine bir “ölümlü”. Mick’in çıkmazı da burada başlıyor. Bir tarafta kendisi gibi ölümsüz yaratıklarla savaşı sürerken, diğer taraftaysa kendisine yaşama sevinci veren aşık olduğu kadını ve diğer insanları koruması gerekiyor.
 • 2007
 • 40
 • IMDb 7.3
 • 350
 • 0
Lost Girl
İncele
Lost Girl
Lost Girl, doğaüstü baştan çıkarıcı  (Anna Silk) hayatını konu alıyor. aslında bir succubus yani ölümlülerin seksüel enerjilerinden beslenen bayan bir iblis. Bo normal bir kız gibi insan ailesinin yanında büyüdü ve normal bir kız olduğuna inanıyordu ta ki erkek arkadaşı ile ilk seksüel faaliyetinde bütün enerjisini emene kadar. Şimdi tek başına yollarda ve korkuyor. Sonraları kendisinin bir , milenyum yıllarına kadar sırlarını başarı ile korumuş efsanevi yaratık grubu, olduğunu keşfeder. Yanlız olmadığını öğrendiğinde dehşete düşer,  ve insan arasında orta yolda gitmeye karar verir ve geçmişini nereden, nasıl geldiğini öğrenmeyi kendine görev olarak sayar, bu görevin ilk aşaması ise biyolojik annesini bulmaktır. Boya dizide şekilden şekile giren dedektif Dyson rolünde Kris Holden-Reid, kendisine bilimsel yollardan yardım etmeye çalışan insan doktor Lauren rolünde Zoie Palmer, en iyi arkadaşı olarak Kenzie rolünde iki kere Gemini Award ödülünü kazanan Ksenia Solo eşlik ediyor. Kadroda ayrıca Rick Howardı Trick rolünde, arkadaş canlısı ama bir şeyler gizlemeye çalışan bar sahibi ve Emmanuelle Vaugier yer alıyor.LOST GİRL İZLELost Girl başrolünde Anna Silk, Ksenia Solo ve Kristen Holden-Ried’in oynadığı yapımcısınında Wanda Chaffey’in olduğu Kanada merkezli yeni bir dizi. 13 bölüm onayını çoktan aldı ve ShowCase kanalının başarılı olacağı konusunda oldukça güvendiği bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Dizi son dönemde tutmuş bir işin ortak noktası gibi duruyor ve bir çok farklı kitleyi bir araya toplama ihtimali oldukça yüksek. Hikaye olarak Heroes gibi bir esinti sezdiriyor ancak dizideki ambiyans genel olarak supernaturel havasında. Dizide doğa üstü olayların bol olduğu ve insanlığa karşı olan bir ırkın yapısını görüyoruz.LOST GİRL İZLE BOLUM İZLEDizimizin ana karakteri Bo normal bir hayat sürmektedir. Normal bir aile normal arkadaşlar normal bir yaşam. Ancak erkek arkadaşı ile ilk kez ilişkiye girdiğinde erkek arkadaşının ölmesi ile sonuçlanması Bo’nun hayatını tamamen alt üst eder. Bo artık tek başınadır herkes ona farklı bir gözle bakmaktadır ve korkmaktadır. Bo ne olduğunu anlamak için çabalarken kendisinin “Fae” adındaki yüzyıllardır insanların arasında gizlice yaşayan bir yaratık ırkından olduğunu öğrenir. Bu ırk insanların cinsel dürtülerinden ve cinsel enerjilerden beslenmektedir. Bu enerjiyi emerek insanları öldürmektedirler. Ancak Bo iki ırk arasında köprü olmayı tercih eder ve kendi ırkını araştırmaya koyulmaya başlar. Kendi ırkı ile ilgili her şeyi öğrenip insanlar ile Fae’ler arasındaki olaya bir çözüm arayacaktır.
 • 2010
 • 44
 • IMDb 6.9
 • 423
 • 0
12 Deadly Days
İncele
12 Deadly Days
12 Deadly Days 12 bölümlük bu mini dizide, California'daki bir kasabada, yeni yıla birkaç gün kala, bir grup insanın başlarından geçen doğaüstü olaylar anlatılıyor.
 • 2016
 • IMDb 0.5
 • 396
 • 0
Hellsing
İncele
Hellsing
Avrupa'da vampirlere karşı verilen savaşta en önde savaşan kurum olan Hellsing Institute ve onun gizli silahı Alucard, son görevde bir köyü neredeyse tamamen zombi haline getiren ve onların kanıyla beslenen bir vampire karşı savaşmaya giderler. Aynı köye bir süre önce gönderilen polis güçleri saldırıya uğramış ve içlerinden sadece acemi polis memuru Seras Victoria sağ kalmıştır. Tam vampirin eline düşmüşken içeri Alucard girer ancak dövüş sırasında Seras yaralanır. Ona ölmek üzere olduğunu söyleyen Alucard, Seras'a iki seçenek sunar: Ya orada ölecektir, yada Alucard'ın kanını içerek yeniden doğacaktır. Seras ikincisini seçer. Araştırmaları esnasında yeni bir tür vampir ile karşılaşırlar. Bu tür doğuştan yada bir vampir ısırığı ile değil yapay yollarla oluşmaktadır.
 • 2001
 • 25
 • IMDb 7.2
 • 249
 • 0
In the Flesh
İncele
In the Flesh
The Walking Dead ile televizyonun sevilenleri arasına giren zombilere çok farklı bir bakış BBCden geliyor. In The Flesh İngiliz kanalın ilk kıyamet sonrası dizisi değil ancak alıştığımız hikayeye farklı bir yaklaşım sergileyecekleri şimdiden kesin. Dizimiz “uyanıştan” dört yıl sonrasını konu alıyor. Gönüllü İnsan Kuvvetleri zombi ayaklanmasını bastırmış, tüm zombiler ya öldürülmüş ya hapsedilmiş. Norlforkda tedavi edilmiş ve topluma geri kazandırılmaya başlanmış. Topluma geri kazandırma projesi kapsamında hikayemizin merkezindeki karakterimiz Kieren Walker, kasabasına geri dönüyor. Dört yıl önceki ölümünden sonra ne ailesi ne de kasabasındaki diğer insanlar onu yeniden göreceklerini düşünmemişler ve bir anda karşılarına çıkan bu dramla nasıl başa çıkacakları konusunda hiçbir fikirleri yok. PDS (Partially Deceased Syndrome-Yarı Ölü Sendromu) adı verilen duruma karşı hükümetin yeni çıkardığı yasalar topluma geri kazandırılan hastalara tolerans ve hoşgörü sunulmasını zorunlu kılıyor. Ama tabii kanlı bir insan zombi savaşından çıkan toplum ve kasabasına geri dönüp ailesi ile yüzleşmek zorunda bırakılan bu genç için olay bu kadar basit değil...
 • 2013
 • 53
 • IMDb 7.6
 • 240
 • 0
BrainDead
İncele
BrainDead
Washington DC kongre binasında yeni işiyle bambaşka bir dünyaya adım atan karakterimiz bazı gariplikler fark eder. Hükümet çalışmayı bırakmıştır ve kongre çalışanları fazlasıyla garip davranmaktadırlar. Hükümet binası dünyaya gelen bir uzaylı ırkının saldırısı altındadır.
 • 2016
 • 45
 • IMDb 7.2
 • 218
 • 0
Les Revenants
İncele
Les Revenants
Öldüğü sanılan birkaç kasaba sakini evlerinde yeniden ortaya çıkınca, kasaba temellerinden sarsılır. Birkaç sene önce ölmüş olmalarına rağmen, bu hayalet karakterler insan formunda ortaya çıkmıştır. Yaşlanmamışlardır ve ölü olduklarının farkındadırlar. Hayatlarına yeniden başlamaya kararlı olan bu hayalet/insanlar ölümden dönen tek varlıklar olmadığını fark ederler. Dönüşleri kasaba sakinleri için tehlikeli bir hale gelmiştir. Bir dizi cinayet yaşanır ve bu cinayetler geçmişte yaşanmış seri cinayetlere benzemektedir.
 • 2012
 • 52
 • IMDb 7.3
 • 255
 • 0
Supernatural
İncele
Supernatural
SUPERNATURAL İZLE Evlerinin yandığı şüpheli bir yangında, annelerinin ölümünden sonra, Sam ve Dean Winchester yaşları büyüdükçe babaları ile yollarda bir hayat yaşamaya başlarlar. Yıllar geçer ve bir av sırasında kaybolan babalarını bulmak için kardeşler bir araya gelirler. Ancak, babaları normal bir avcı değildir: o hayaletler, vampirler, ve ruhlar gibi doğaüstü yaratıkları avlar ve aynı şeyi oğullarına da çok küçük yaşlardan itibaren öğretmiştir. Yol boyunca, Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girerler ve babalarının nerede olduğuna dair ipuçlarını toplarlar.SUPERNATURAL TURKCE İZLESıradan dizilerden bıkanlar için çok farklı ve heyecanlı diyebileceğimiz bir korku ve kara mizah dizisidir. Dizinin yapımcısı Eric Kripke oyuncuları ise Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver’dır. Dizi 2005 yılında ilk olarak yayınlanmış olup 2019 yılında 14. Sezonu yayınlanmaktadır. Bu konusu ile oldukça ilgi çeken diziyi Supernatural izle yazarak internet üzerinden takip edebilirisiniz. Dizi dünya çapında en kanlı diziler arasında yerini almış bulunmaktadır.SUPERNATURAL ALTYAZILI İZLEDizide geçmişte çok kötü olaylar yaşamış ve gelecekleri bu olaylar ile şekillenmiş iki kardeş anlatılmaktadır. Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşler farklı varlıkların ve yaratıkların avcılığını yapmaktadırlar. Onların bu işi yapmalarında annelerinin onlar küçükken evlerinde tavana asılarak öldürülmüş olmasıdır. Babaları kayıptır. Supernatural dizisinin karakterleri olan bu iki kardeş annelerini öldüren gücü bulmak ve babalarına ulaşmaya çalışmaktadır. Deam ve Sam çok farklı karakterlere sahiptir. Biri eğlenceli ve hayat dolu iken diğer kardeş daha sakin ve daha merhametli bir yapıya sahiptir. Farklı karakter de olsalar da her ikisi de annelerinin katilini ve Sam’in sevgilisi jessica’nın katilini bulmak için işbirliği yapmaktadırlar.SUPERNATURAL YABANCI DIZI İZLEDiziyi izlemek için Supernatural yabancı dizi izle yazarak dizinin tüm sezonlarına ulaşmanız ve insanüstü güçlerle iki gencin mücadelesini izlemeniz mümkün olmaktadır. Dizide Dean’ın içkiye ve kadına olan düşkünlüğü ile Sam’in sakin hayat yaşama düşüncesi bazen çatışmaktadır. Bu durum komik olayların yaşanmasını da sağlamaktadır.
 • 2005
 • 45
 • IMDb 7.3
 • 265
 • 0
Dead of Summer
İncele
Dead of Summer
Doğaüstü bir korku hikayesi. 80?lerde geçen hikayede okul yaz tatiline girmiştir. Clearwater Kampı?nın güneşli günleri ilk aşklara, ilk öpücüklere ve ilk cinayetlere gebedir. Clearwater?ın kara, antik mitolojileri uyanıp, eğlenceli geçmesi beklenen bir yaz mevsimini en korkunç zamana dönüştürecektir.
 • 2016
 • 43
 • IMDb 5.3
 • 222
 • 0
Inside No. 9
İncele
Inside No. 9
Inside No. 9, Reece Shearsmith ve Steve Pemberton tarafından yazılmış bir İngiliz kara komedi antoloji dizisidir. İlk bölümü BBC Two ve BBC Two HD kanallarında 5 Şubat 2014 tarihinde yayınlandı. Carl ve Migg ikilisi her bölüm başlarına garip ve korkunç şeyler gelen insanların davalarını çözmeye çalışırlar. Pemberton ve Shearsmith dizinin ikinci sezonu için geri döneceğini 29 Ocak 2014 tarihinde doğruladı ve 2014 yılının sonbaharında çekilmeye başlanacağını ifade ettiler.İNSİDE NO 9 İZLE2014 yılında BBC kanalında yayınlanan ilk bölümü ile büyük ilgi toplayan Inside no 9 , anatolojik bir İngiliz Kara Komedisi olarak anılıyor. Bir dizi olarak gözükse de her bölümü kısa bir film tadında olan ve her bölümünün birbirinden bağımsız olması nedeniyle izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan dizinin en can alıcı noktası her bölümde 9 sayısının geçmesi olarak görülüyor. Bölümlerin tek ortak noktasının bu sayı olması sezon finalinde acaba bir sürpriz mi olacak merakı yaratsa da senaristler dizinin son bölümünde dahi bir ipucu vermemişlerdir. Her bölümün 30 dakika sürdüğü ve her bölümde farklı oyuncuların olduğu dizi de mekanların farklı olmasına rağmen hepsi 9 numara. Bir bölümde bir malikane, diğer bir bölümde sade bir bina veya bir apartman dairesi olabilirken hepsinin numarası 9 dur. Inside no 9 yabancı dizi izleİNSİDE NO 9 BOLUM İZLESadece bir bölüm de 9 numaralı evde geçmediği görülen ve kapı numarası 22 olan daire içinse senaristler bir ters köşe planlayarak izleyicinin diziyi farklı açıdan izlemesini istiyorlar. Bazı filmlerden ilham alarak benzetmeler yaptıkları bölümler , bazı dizilere ince ince göndermeler , gizli ipuçları ve bazen dramatik sahneleri olan dizimizde , yönetmenler aynı zamanda senarist ve oyuncu olarak da karşımıza çıkmaktadırlar. Ülkemiz de çok fazla ismi duyulmasa da son zamanlarda dikkat çeken ve IMDB den aldığı 8.4 puan ile kalitesini ortaya koyan dizimizi sitemizden Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Inside no 9 dizi izle
 • 2014
 • 30
 • IMDb 8.2
 • 649
 • 0
Ghost Wars
İncele
Ghost Wars
2017 yapımı Ghost Wars dizisi; Simon Barry'nin (Continuum, Van Helsing) yaratıcısı olduğu dizinin hikayesinde; toplumdan soyutlanmış Roman Mercer'in (Avan Jogia; Tut, Victorious) kasabadaki herkesi tehdit eden güçleri ortadan kaldırabilmesi için öncelikle kasaba halkının ön yargılarının ve kendi kişisel iblislerinin üstesinden gelmesi gerekmektedir.
 • 2017
 • 42
 • IMDb 6
 • 233
 • 0
DEVILMAN: crybaby
İncele
DEVILMAN: crybaby
DEVILMAN: crybaby Go Nagai'nin Devilman adlı manga serisinden ilham alan yepyeni anime bir yapım. Devilman Crybaby adıyla seyirciyle buluşan anime tam 190 ülkede yayında olacak ve Türkçe de dahil olmak üzere 25 farklı dilde alt yazı seçeneğiyle gösterimde. Masaaki Yuasa'nın (Ping Pong the Animation, Mind Game) yöneteceği yapımın senaryosu Ichiro Okouchi (Code Geass: Lelouch of the Rebellion, Valvrave the Liberator) tarafından yazılmış. Devilman Crybaby'nin konusundan da bahsedelim. Akira Fudo, kankası Ryō Asuka'dan şeytanların dirileceğini ve dünyayı insanların elinden alacağını öğrenir. Ryō'ya göre insanların bu savaşı kazanma şansı yoktur, Akira'yı kadim bir ritüeli uygulamaya ikna eder. Ritüel gerçekten de işe yarar ve Akira, Devilman'e yani insan yürekli bir şeytana dönüşür. Artık hem insanların tarafında bu mücadelede yer alacaktır hem de çıkacak olan kaosta kankası Ryō'yu korumaya çalışacaktır. Devilman daha önce bir dizi ve sinema filmi olarak da uyarlanmıştı ancak Netflix yapımcılarına göre bu uyarlama mangaya oldukça sadık bir prodüksiyon olacak.
 • 2018
 • 25
 • IMDb 7.6
 • 256
 • 0
The Vampire Diaries
İncele
The Vampire Diaries
Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar. Dizi bu hikayeden yola çıkarak, ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Vampirlerden daha iyi huylu olarak tanımlayabileceğimizin adı Stefan, daha sert ve karanlık görünümlü olan ve insan kanı içme konusunda herhangi bir vicdan azabı duymayansa Damon. Bu iki vampirin birbirleriyle mücadelesi sırasında yalnızca Elena değil, genç kızın ailesi ve kasabanın diğer sakinleri de tehlike altında olacak.
 • 2009
 • 43
 • IMDb 6.9
 • 286
 • 0
12
Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. ( If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.) İletişim: [email protected] bahis siteleri | canlı bahis | bahis siteleri | bedava bonus | deneme bonusu | bahis siteleri | canlı bahis siteleri | deneme bonusu veren siteler | süperbahis | mobilbahis | canlı bahis siteleri | kaçak iddaa | bahis siteleri | mobilbahis | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | çevrimsiz bonus