ABD
Parçalanmış – Split Türkçe Altyazılı izle
İncele
Parçalanmış – Split Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Karakterimiz Kevin, her ne kadar orta yaşlı olsa da kısa süre önce kişilik bozukluğu problemiyle yüzleşmiştir. Bu problemle yüzleşmesi, hayatını köklü olarak altüst edecektir. Kendisinin bedeninde, yaklaşık 23 farklı karakter bulunmaktadır. Split – Parçalanmış Kişilik bozukluğuyla mücadele eden Kevin’ın, başka insanları maruz bıraktığı durumları konu edinecektir. Kevin, yaş, cinsiyet ve ahlak fark etmeksizin her türden insanın ruh haline bürünebilmektedir. Günlerden bir gün üç genç kızı kaçırarak, işi kontrolden çıkarabilecek noktaya taşımıştır. Kızlar, Kevin’ın kendilerine bir iyi bir kötü ve farklı ruh halleriyle yaklaşması karşısında ne yapacaklarını bilemeyecektirler. Her şeyin gözlerinin önünde gerçekleşiyor oluşu, akıllarını yitirdiklerini düşünmelerine yol açacaktır. Kurtulmak için büyük bir plan yapacaktırlar.
 • 1
 • 0
The Deep End (12 Feet Deep) Türkçe Altyazılı izle
İncele
The Deep End (12 Feet Deep) Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Hikâyede, iki kardeş arasındaki mantıksız ve amansız bir rekabet konu edilmektedir. İki kardeş, bu zamana kadar birbirleriyle rekabet etmekten dolayı keyif duymuşturlar. Kimi zaman ise kontrolden sırf rekabet duyguları nedeniyle kopmak zorunda kalmıştırlar. Aralarındaki atışmalar, her seferinde beraberinde rekabeti doğurmuştur. The Deep End (12 Feet Deep) İki kardeşin, hayatlarını tehlikeye sokacak bir konuda, mücadeleye girişmelerini ele alacaktır. Kardeşler, havuza giderek en uzun nefesini tutanın kazanacağı bir yarış yapacaktırlar. Sırayla yaptıkları denemelerde, her biri kaç dakika nefeslerini tutabildiklerini gözlemleyecekler. Rekabetin artmasıyla birlikte, havanın kararmasını fark edemeyecektirler. Üstelik kısa süre sonra havuzun koruyucu örtüsü kapatılacak ve kardeşler ölüm kalım mücadelesi vermek zorunda kalacaklar.
 • 1
 • 0
The Edge of Seventeen (Besties) Türkçe Dublaj izle
İncele
The Edge of Seventeen (Besties) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikayemizde insanların büyümelerine karşılık, değişen davranışları irdelenecektir. Nadine isimli karakter, henüz ergenlik dönemlerini atlatamamıştır. Kendisi Krista isimli bir karakteri, canından çok sevmekte ve tek dostu olarak görmektedir. Ancak en sevdiği dostunun, Nadine’nin çekici erkek kardeşi Darian ile ilişkiye başladığını öğrendiğinde dünyası yıkılacaktır. Çünkü, bu durumun ters olduğuna inanmaktadır. The Edge of Seventeen (Besties) En sevdiği arkadaşı, kardeşiyle sevgili olan bir karakterin, içine düştüğü durumu yansıtacaktır. Nadine ve Darian arasında süregelen çekişmeler, Krista’yı da son derece etkileyecektir. Nadine, artık kendini daha yalnız hissetmektedir ki Erwin isimli erkek arkadaşı, tarafından beklenmedik bir yardım eli uzatılacaktır. Bu durum Nadine’nin hayata bakışını da olumlu yapacaktır.
 • 1
 • 0
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese 2019 Altyazılı izle
İncele
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese 2019 Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Bob Dylan adındaki sanatçı, müzik dünyasının en bilindik simalarındandır. 1975 yılı itibariyle, kendisi tarafından büyük bir turne hazırlığına girişilecektir. Gürleyen Yıldırım Revüsü adındaki turne kapsamında, gösterilecek olan performans Bob Dylan’ın şöhretine şöhret katacak ve bugünkü mevcut kimliğini oluşturacaktır. Rolling Thunder Revue A Bob Dylan Story by Martin Scorsese Bob Dylan’ın Gürleyen Yıldırım Revüsü adındaki turne öyküsünü ele almaktadır. Bob Dylan için bu turne, kariyerinin en büyük sıçramasını yaşatacaktır. Kendisine bu zorlu yolculukta, yakın dostları Roger McGuinn, Allen Ginsberg, Jack Elliot, Bob Neuwirth ve Joan Baez’de eşlik edecektir. Hazırlık sürecinden, sahnede yaşanılanlara hatta kulise kadar efsane turnenin, barındırdığı olayları konu edinecektir.
 • 0
 • 0
Benji the Dove Türkçe Dublaj izle
İncele
Benji the Dove Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dört yakın arkadaş tarafından, boylarından büyük işlere kalkışılacaktır. Hikâyede adalet adına mücadele edecek dört karakterin, maruz kalacakları olaylar irdelenecektir. Bu zamana kadar ki ömürlerinden hepsinin ortak fikri dünyadaki adaletsizliklerdir. Bu duruma daha fazla kayıtsız kalmak istemeyerek, kendilerine Kızıl Ejder Birliği adında bir grup kuracaktırlar. Yaşlarını problem yapmadan, adalet duygusunun topluma yeniden yerleşmesini amaçlayacaklar. Benji the Dove Adalet adına yola çıkan dört küçük çocuğun, kötülüklere karşı mücadelesini konu edinecektir. Girişecekleri işler ve sergileyecekleri davranışlar, başlarına bin türlü bela açacaktır. Neye maruz kaldıklarını bile anlayamadan, birbirlerini kurtarabilmek için savaşmaya başlayacaklar. Grubun, kuruluş ruhuna uygun varlık göstermesi için her şeyi göze almaya hazırdırlar.
 • 0
 • 0
Clickbait Türkçe Altyazılı izle
İncele
Clickbait Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Hikâyenin ana odağında, sanal alemde hayran kitlesi edinmeye çalışan genç ve çekici bir kadın bulunmaktadır. Karakter, normal yaşantısından soyutlanarak, bu hayallere ulaşabilmek için çabalamaya başlamıştır. Başlarda gayet güzel ilerleyen yakalamış olduğu başarı ivmesi, sonlarda beklenmedik olaylara maruz kalmasına yol açacaktır. Clickbait Fenomen olabilmek uğruna, bir genç kadının çekeceği işkence üzerinde ilerleyecektir. Kısa süre sonra hayranları tarafından alıkonulacak olan genç kadın, eli kolu bağlı bir odada gözlerini açacaktır. Kendisini kurtarmaları için yardım çığlıkları atsa da nafiledir. Çünkü kimse kendisini duyamayacaktır. Çevresinde bütün olan bitenlerden habersiz ev arkadaşı, kendisini kurtarmak üzeredir ki kendisi de büyük bir tuzağın içine çekilmek istenecektir.
 • 0
 • 0
American Honey Türkçe Dublaj izle
İncele
American Honey Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Star, hayatından bıkmış ve sürekli olarak aşağılanan genç kızlığının baharındadır. Hayatını varoş bir mahallede sürdürmesi, küçük görülmesinin birincil nedenidir. Sürekli olarak dışlanmak ve çaresizlik, artık psikolojisini de etkilemeye başlamıştır. Karakter uzun sürecek bir bunalıma girmiştir. Zor zamanlar geçirerek, hayatından pişmanlık duymuştur. American Honey Star’ın çaresizliğin ardından, huzura erişme mücadelesini ele alacaktır. Günlerden bir gün Jake adında bir karakterle yolları kesişen Star, büyük bir dönüm noktası yaşayacaktır. Jake, arkadaşlarıyla beraber yaşamaktadır. Geçimini ise magazin dergileri satarak sağlamaktadır. Star ile ilk karşılaşmasından itibaren ayakları yerden kesilmiştir. Star’ın da kendisine karşı boş olmaması, ikili arasındaki aşkı körükleyecektir. Öte yandan Star magazin dergisi adına çalışmayı da kabul edecektir.
 • 0
 • 0
Ben Ölmeden Önce – Before I Fall Türkçe Altyazılı izle
İncele
Ben Ölmeden Önce – Before I Fall Türkçe Altyazılı izle
Multi Dil
Sam isimli karakter, standart bir yaşama sahip genç kadındır. Bu zamana kadar hayatından hiç şikayetçi olmamıştır. Yaşamının kalitesinden gayet memnundur. 12 Şubat tarihine uyandığında, adeta sıradan rutinlerinden birisini yaşamaktadır. Fakat aksilikler meydana gelince bu tarih, Sam’in ölüm tarihi olacaktır. Karakter beklenmedik bir şekilde gelen ölüm duygusunu tatmak zorunda kalacaktır. Ben Ölmeden Önce – Before I Fall Hayatını kaybeden Sam’in sonrasında yaşayacaklarını işleyecektir. Sam, sürekli olarak 12 Şubat tarihindeki olayları aynı akışta yaşamaya başlamıştır. Bütün bu durum dengesini yitirmesine yol açacaktır. Genç kadın 1 hafta süresince, ölüm duygusunu tatmaya alışmıştır. İşlerin çığırından çıkması Sam’i ölümünün şifrelerini çözmek için yoğun bir araştırmaya itecektir.
 • 99dk
 • IMDb 6.4
 • 0
 • 0
Alien: Covenant – Yaratık: Covenant Türkçe Dublaj izle
İncele
Alien: Covenant – Yaratık: Covenant Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikayemizde Covenant isimli bir geminin, mürettebatının başlarından geçenler aktarılacaktır. Mürettebat, gemileriyle birlikte kendi rotalarında süzülmektedirler. Sonrasında, daha öncesinden tanık olmadıkları ve başkaları tarafından da henüz keşfedilmemiş bir cennete şahit olacaklar. İlk başlarda düşünceleri bu yönde olsa da sonrasında gerçeklerle yüzleşmeleri gerekecektir. Alien Covenant – Yaratık Covenant Mürettebatın keşifleri üzerinde ilerleyecektir. Dıştan bakıldığında cennet olarak algılamış oldukları dünya, tamamen tehlikeler ve karanlıkla doludur. O kadar tehlikelidir ki kendi içerisinde Prometheus keşfinin ardından sağ kurtulan Sentetik David’ten başka kimseyi bulundurmamaktadır. Mürettebat, ilk başlarda kusursuz gözlemlerini algılamaya çalışacaktırlar. Ardından beklenmedik olaylarla yüzleşecekler. Keşiflerinin sonucunda, hiç tanık olmak istemeyecekleri sorunları, gözlemlemek zorunda kalacaklar.
 • 122dk
 • IMDb 6.6
 • 0
 • 0
Amityville: The Awakening Türkçe Altyazılı Filmi izle
İncele
Amityville: The Awakening Türkçe Altyazılı Filmi izle
Türkçe Altyazı
Belle adındaki karakter, yepyeni bir hayata başlangıç yapmanın hayalini kurmaktadır. Bu yeni hayata Juliet isimli kız kardeşi, Joan adında dul annesi ve James adında erkek ikiz kardeşi de dahil olacaktırlar. James, iki senedir komada ölüm kalım savaşı vermektedir. Ailenin bütün üyeleri, onun için gereken fedakarlığı göstermiştirler. Daha refah yaşayabilecekleri bir ev arayışına giren Belle, Amithyville’de tam da aradığına uygun fakat bir o kadar da esrarengiz bir ev bulacaktır. Amityville The Awakening Ailesinin yaşam kalitesini arttırmaya çalışan Belle’ye odaklanacaktır. Karakterler, yeni evlerine taşınmalarının sonrasında bir dizi paranormal olaya şahit kalacaktırlar. Fakat para biriktirmek için başka çareleri bulunmayacaktır. Üstelik, paranormal varlıklar James’in eski haline dönmesini sağlamıştırlar.
 • 85dk
 • IMDb 5.2
 • 0
 • 0
Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. ( If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.) İletişim: [email protected] bahis siteleri | canlı bahis | bahis siteleri | bedava bonus | deneme bonusu | bahis siteleri | canlı bahis siteleri | deneme bonusu veren siteler | süperbahis | mobilbahis | canlı bahis siteleri | kaçak iddaa | bahis siteleri | mobilbahis | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | çevrimsiz bonus